הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

מסיכת פנים טבעית מספירולינה

אנטי דלקתית, יעילה לאקנה, טבעית

פנקו את עצמכם במסיכת פנים טבעית אורגנית וקלה להכנה!
אצת הספירולינה עשירה בחומצות שומן, חלבונים, ויטמינים ומינרלים המועילים לעור הפנים.

חומרים
2 כפיות ספירולינה טרייה
2 כפיות ג’ל אלוורה
1 כפית דבש

הוראות הכנה
מערבבים היטב את כל החומרים ומורחים על איזור הפנים והכתפיים למשך 20 דקות.

למה להימנע ממסיכות פנים מסחריות? בגלל מגוון סיבות…
כדי להבין מדוע מסיכת פנים טבעית מספירולינה היא כה ייחודית ובריאה, מספיק להעיף מבט קצר ברשימת החומרים שניתן למצוא במסכות הפנים הפופולאריות בשוק, חומרים שלא תמצאו, כמובן, במסיכת ספירולינה בריאה!
הנה לפניכן רשימה קלאסית של רכיבים למסכת פנים פופולארית שנמכרת בשוק:

כוהל (Denatured alcohol) – אתנול, שהוא אלכוהול “פשוט” לשתייה, כאשר הוספו לו חומרים רעילים, חומרי טעם וריח לגרום לו להיות מסריח ולא טעים, ולעיתים עם תוסף צבע, בכדי לגרום לו להיות לא אטרקטיבי לשתייה.
TRIETHANOLAMINE – תרכובת אורגנית שהתגלתה במחקרים שונים כמעוררת גירוי קל עד אלרגיות במגע עם העור ובנשימה, ובניסוי מעבדה התגלה כי חומר זה עלול להוביל לגידולי כבד אצל עכברי מעבדה (נקבות בלבד).
C13-14 ISOPARAFFIN – מופק מדלק, ורשום בסוכנות להגנת הסביבה בארה”ב כרכיב קוטל חרקים.
C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – שם כזה ארוך כבר מעורר חשד… מדובר בחיבור של שני חומרים – שמן ומים, ובתהליך החיבור יש שימוש בבנזן, חומר מסרטן במיוחד.
METHYLPARABEN, – למרות שמשתמשים בו לקרמים ומסכות אנטי-אייג’ינג, המחקרים שנעשו על החומר מראים שהוא עלול דווקא לייצר אינטראקציה עם קרני UV, ובכך להוביל להזדקנות מהירה יותר של העור.
BUTYLPHENYL METHYLPROPIONA – תרכובת כימית שעלולה להיות אלרגנית, ולהוביל לאקזמה.
LINALOOL – תרכובת כימית שנוטה להתפרק במהירות במגע עם האוויר, וליצור תוצר לוואי מחומצן (אוקסידנטי) שעלול להוביל לתגובה על העור בצורת אקזמה, תופעה שהתגלתה אצל 5%-7% מהנבדקים במחקר שנערך בשבדיה.

אנחנו נעצור כאן, שכן זוהי רשימה חלקית בלבד מתוך רשימה ארוכה מאוד של חומרים, חלקם בעלי רעילות קלה, ואחרים עם סכנה ליצירת סרטן בגוף.
כמובן שתעשיית הקוסמטיקה נשענת על מחקרים והשימוש בחומרים אלו נעשה באופן שקול ומדוד עד כמה שניתן, אך עד כמה ניתן למנוע היווצרותן של תופעות לוואי כאשר האדם המודרני חשוף לכל-כך הרבה רעלנים ומחוללי-סרטן עוד הרבה לפני החשיפה הישירה של עור הפנים שלנו לקרם מסוכן?

הספירולינה – פיתרון פשוט, יעיל, נוח ובריא!
מסיכת פנים מספירולינה היא טבעית לחלוטין, ואין בה ולו חומר אחד החשוד אפילו במקצת כמחולל מחלה, גירוי, אקזמה או סרטן, אלא להפך. האצה הכחולה ירוקה עשירה כולה בוויטמינים ומינרלים חיוניים וטבעיים, שכולם רק מעוררים את בריאות העור והתחדשות התאים.
כמות נוגדי החמצון (חומרי אנטיאייג’ינג) הטבעיים בספירולינה גבוהה במיוחד, לדוגמא ריכוז גבוה של בטא-קרוטן, ועוד לפני שאנו נהנים מכל היתרונות הרבים של מסיכת הפנים, הרי שכבר עצרנו את תהליך ההתחמצנות של העור שלנו, כאשר סוכני הבריאות של הספירולינה אוספים אליהם את כל הרדיקלים החופשיים מעור הפנים, ומאפשרים לתאים להתחדש, ולעצור את תהליך ההרס-התאי שגורם להזדקנות העור.
מעבר לסוכני האנטי-אייג’ינג בספירולינה תמצאו בה גם וויטמין D, וויטמין חיוני לנו. העור יודע לייצר וויטמין D במפגש עם השמש, אך למרות שישראל שטופת שמש כמעט כל השנה, דווקא כאן בארץ התגלה כי רבים מאיתנו חסרים בוויטמין D.
וויטמין E – הספירולינה עשירה במיוחד בוויטמין זה, שיודע, בין היתר, לקשור אליו רדיקלים חופשיים בצורה מעולה, ובכך משמש כאחד מסוכני האנטי-אייג’ינג הטובים ביותר, וידוע ביכולתו לנטרל רדיקלים חופשיים בסביבת העור.
שלל חומרים נוספים בספירולינה הופכים אותה לבחירה מצוינת עבור מסיכת פנים טבעית, והמתכון שהוספנו כאן למעלה הוא הבסיסי ביותר, ונשען על האמונה כי פחות זה יותר, שכן לא צריך להוסיף הרבה לספירולינה העשירה בכדי למנף את העצמה הטבעית שבתוכה, בשביל הבריאות של העור שלנו, והבריאות הכללית.

 

 

CLOSE