הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

ספירולינה קפואה טרייה – הדרך הקלה ליהנות מספירולינה

ספירולינה טריה של גרין שייק ירוק

מלכת מזונות העל, אצת הספירולינה, יכולה לתרום לא מעט לבריאות של כולנו. אחת השאלות שעולות שוב ושוב אצל אנשים המתעניינים באצה הכחולה ירוקה היא על הדרך הנכונה והמיטיבה ביותר לצרוך את האצה: יבשה, בקפסולות, באבקה, טרייה או קפואה.
אין שום ספק שספירולינה טרייה, ישירות מבריכת הגידול, שהוקפאה במצבה הטרי היא הדרך האופטימאלית לצרוך את האצה, שכן היא זו המאפשרת לכם מצד אחד ליהנות מהנוחות שבצריכה יומיומית מיידית של ספירולינה – מתי שנוח לכם ובקלות מרבית, ומן הצד השני לא לוותר על ערכי התזונה שמגיעים עם ספירולינה טרייה שלא עברה עיבוד מיותר.

ספירולינה קפואה מול ספירולינה יבשה

אחת הדרכים הנוחות ביותר לצריכת ספירולינה היא בצורת אבקה או קפסולות, אך לנוחות יש מחיר, וכשאנו מדברים על הבריאות שלנו, הרי שרובנו נעדיף לא להתפשר.
ספירולינה מעובדת, שעברה ייבוש וגריסה או עיבוד לכדי כדורים, תהיה הרבה פחות פוטנטית מהספירולינה הטרייה, והרי אנו בוחרים לצרוך את הספירולינה בדיוק בשביל אותן תכונות של חיזוק הבריאות הכללית, מערכת החיסון, הדם, העור, תחושת החיוניות ושאר המתנות המופלאות שהספירולינה נותנת לנו, אז למה להתפשר?
ספירולינה יבשה הייתה פעם ספירולינה טרייה, ועברה תהליך של ייבוש. במקרה הטוב היא עברה תהליך ייבוש איטי ומבוקר שהוריד את הערכים שלה בצורה מינימאלית, ובמקרה הנפוץ יותר היא עברה ייבוש במכונת ייבוש בכדי להאיץ את התהליך, וכך איבדה לא מעט מהערכים התזונתיים שלה.
מנגד, הספירולינה הקפואה שנכנסה להקפאה עמוקה מיד כשהגיעה לפוטנטיות הגבוהה ביותר, שומרת במצבה הקפוא על כל ערכי התזונה הגבוהים שלה, במצב אופטימאלי לצריכה לספורטאים, נשים בהיריון, ילדים, ובעצם לכל מי שהבריאות שלו חשובה לו, ורוצה ליהנות מחיים בריאים ומלאי אנרגיה גם בניהול אורח חיים מודרני ומהיר.
כשאתם בוחרים בספירולינה קפואה וטריה, אתם בוחרים את תוסף התזונה הפוטנטי, העצמתי, והעשיר ביותר שיש בעולם כיום, מזון על, הבחירה הראשונה של נאס”א כמזון לאסטרונאוטים שלה, תוסף התזונה שארגון האו”ם הצהיר עליו כמזון האידיאלי לאדם.

הספירולינה הקפואה של גרין ספירולינה

אנו במעבדות של גרין ספירולינה מכוונים לאיכות הגבוהה ביותר מהסיבה הפשוטה – מדובר במוצר שנועד לשפר את הבריאות שלנו, ואין שום סיבה להתפשר על מוצר בינוני כאשר אנו יכולים לספק את התוצר הטוב ביותר בעולם, ולא פחות מכך.
המעבדות של “גרין ספירולינה” עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, והצוות המקצועי מיומן בתהליכי ייצור הספירולינה, מתוך אותה ההבנה שאם מייצרים משהו כל-כך איכותי, כל-כך טהור, וכל-כך בריא, אין שום סיבה שלא לכוון לסטנדרט הגבוה ביותר שיש, ובעצם להציב רף חדש לאיכות הספירולינה בארץ ובעולם.
זן הספירולינה שלנו, המוקפאת בטריותה, הוא זן “גרין ליידי” הייחודי, פיתוח בלעדי שלנו לספירולינה המציעה יותר חלבונים, יותר מינרלים, יותר ויטמינים, יותר ברזל, יותר אומגה 3, יותר נוגדי חמצון, ובקיצור – יותר מכל הטוב שהפך את אצת הספירולינה לפופולארית בכל מקום שאליו היא מגיעה.
לטובת אלו הבוחרים באורך החיים הבריא ולא רוצים להתפשר החלטנו להציע ספירולינה טרייה וקפואה במשלוח עד הבית, בכדי לאפשר שמירה מקסימאלית על איכות האצה כל הדרך מבית הגידול הסטרילי ועד אליכם, ולאפשר לכם ליהנות מ-100% הטריות והפוטנטיות של האצה הכחולה-ירוקה, מתי שתרצו, בקלות ובזמינות גבוהה.
אנו מזמינים אתכם ליהנות מעמוד ההזמנות שלנו בקישור הבא לביצוע הזמנה של ספירולינה קפואה און-ליין עד הבית, ולהתחיל ליהנות כבר עכשיו מהשפע הפוטנטי של הספירולינה של גרין-ספירולינה.

 

CLOSE