הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

ספירולינה: סופר פוד לסופר-בריאות

ספירולינה טריה של גרין שייק ירוק

לא מוכנים להתפשר על הבריאות שלכם? אתם צודקים לגמרי. מזון איכותי הוא חלק אינטגראלי מאורח-חיים בריא, וסופר-פוד, מזונות העל, מאפשרים לנו לייצר מצב בו הגוף שלנו מקבל את כל הערכים התזונתיים הדרושים לו, בערך קלורי נמוך ובספיגה אידיאלית.
כאשר מדברים על סופר-פוד, אי-אפשר להתעלם ממלכת מזונות-העל, אצת הספירולינה הטרייה, אצה כחולה ירוקה שטלטלה את עולם תוספי התזונה וגורפת שנה אחרי שנה את הפרסים על עוצמה, יעילות, יכולת ספיגה, ועכשיו גם בנגישות גבוהה ישירות מהמעבדות של גרין ספירולינה כאן בישראל.
בעוד שעד לפי כמה שנים יכולתם למצוא רק ספירולינה יבשה בשוק, הרי שכיום ניתן להשיג את אצת הספירולינה הטרייה במשלוח עד הבית, מה שאומר שאתם יכולים לקבל את מלוא היתרונות של מזון-העל היעיל בעולם, בלי להתפשר על האיכות.

מה זה ספירולינה וסופר פוד?

דבר ראשון – סופר פוד, מזון על, למי שעוד לא שמע או קרא, זה כל מזון שמכיל ערכים תזונתיים בכמות גבוהה מאוד ביחס לכמות שיש לצרוך ממנו. במילים אחרות – מזון שאפשר לאכול ממנו ממש מעט ולקבל ממנו המון.
מזונות כמו זרעי הצ’יה, גודג’י ברי, קייל, טף, אבקת מאקה ועוד, כולם נכנסים לרשימת הסופר פוד, אך את ראש הרשימה לוקחת האצה הכחולה ירוקה.
מהי ספירולינה – במילה אחת – “בריאות”, ובכמה מילים, מדובר בתוסף תזונה עתיק כמו העולם עצמו, מעין אצה שגדלה במים מתוקים, וכמו כל מזון אחר, מכילה ערכים תזונתיים שונים. ההבדל בין הספירולינה לבין שאר המזונות בעולם, אותו ההבדל שהפך אותה לכה מפורסמת ומבוקשת, הוא הריכוז הסופר-גבוה של ערכים תזונתיים שהיא מציעה לנו.
מנת ספירולינה טרייה מספקת לגוף שלנו ברזל בכמות שמשאירה את התרד הרבה מאחור, וכך גם את כבד העוף שנחשב בעבר, לפני הספירולינה, למקור איכותי לברזל.
אותה המנה מכילה גם כמות סידן שגורמת לחלב להחוויר, עם כמות של למעלה מעשר פעמים הסידן שיש בכל כוס חלב. עם אחוז חלבון בלתי-נתפס, היא המזון האידיאלי לספורטאים ואנשים שמתאמנים בחדרי כושר, ותומכת באופן אקטיבי בשיקום הגוף לאחר כל אימון.
מעבר לכך, סופר פוד ייחודי זה מכיל לא פחות מ-10 סוגי וויטמינים שונים בכמות גדולה, ורשימה מכובדת ביותר של מינרלים חיוניים, וכולם במצב המאפשר ספיגה אידיאלית בגוף האדם.

למי מתאים סופר-פוד?

מזונות העל מתאימים לכולנו, אך אלו שירגישו מייד בהבדל הם אלו שחיים אורח חיים מודרני ומהיר והתזונה שלהם לוקה בחסר, ספורטאים מקצועיים או חובבנים שהכושר הגופני הוא חלק מהיום-יום שלהם, ואנשים החולים במחלות שונות.
הסיבה שאנשים אלו יחוו את השפעת הסופר-פוד על המערכת בצורה חזקה יותר היא הצורך הגדול של הגוף שלהם בתמיכה העצומה שנותנים מזונות אלו, ובעיקר הספירולינה. אנשים שהחלו לצרוך ספירולינה על בסיס יומיומי מדווחים על שיפור ניכר משמעותית כבר בשבועיים הראשונים של הצריכה, שיפור שהולך ומעמיק עם הזמן.
אצת הספירולינה, כסופר-פוד חיוני במיוחד, היא תוסף תזונה מומלץ לצמחונים וטבעונים, לנשים בהיריון ואחרי הלידה, במהלך כל דיאטה להורדת משקל, לאיזון הסוכר למצבי סוכרת, למצבי עייפות כרונית, למניעת שפעת וחיזוק המערכת החיסונית, לחולי פיברומיאלגיה, לאנשים בגיל השלישי, ואפילו לחולי סרטן.
אנו מזמינים אתכם לקרוא ולהעשיר את הידע שלכם על אצת הספירולינה הטרייה כאן באתר, וכמובן, להזמין ספירולינה טרייה במשלוח עד הבית, ולהתחיל ליהנות מהסופר-פוד המדובר ביותר בעולם עוד היום.

 

כתבה ג'רוזלם פוסט אוגוסט 16

CLOSE