הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

מזונות על: הספירולינה, מלכת הסופר פוד

ספירולינה טריה של גרין שייק ירוק

האצה הכחולה-ירוקה ששיגעה את העולם וזכתה שוב ושוב בתואר “מלכת מזונות העל”, הספירולינה, היא ככל הנראה תוסף המזון הפוטנטי ביותר המוכר לאדם בימינו, אצה עתיקה כחיים על-פני כדור-הארץ.
אנו אולי נשמעים משוחדים, אך העובדות המגבות את הטענה לגבי מזון העל החזק בעולם מוצקות כיהלום, ומוכחות שוב ושוב, מחקר אחרי מחקר, כאשר הספירולינה הולכת ומתברגת עמוק יותר ויותר כחלק אינטגראלי בתפריט היומיומי של אלו השואפים לאורח חיים בריא, ריפוי ומניעת מחלות כרוניות, ותזונה שופעת ומלאת חיוניות.
בשורות הבאות תקראו בדיוק מה הופך את אצת הספירולינה הטרייה למובילה ברשימת מזונות העל.

מזונות על וספירולינה: אוכל למחשבה

יכולת החשיבה האנושית הובילה אותנו לכל מיני מקומות, אך אם יש משהו שאפשר לזהות בכל מקום, מעין גרעין משותף למחשבה האנושית בכללותה, זה הרצון להשתפר. במדע, בספורט, וכמובן שבבריאות שלנו, המסע אחר השיפור העצמי וההתפתחות הוא חלק מהחיים של כל אחד מאיתנו, בין אם אנו מודעים לכך ובין אם לא.
השאיפה לטוב ביותר מובילה אותנו למקומות מעניינים, ובתחום התזונה היא הובילה אותנו לאינספור מחקרים וליצירת גוף-ידע ענק הכולל את כל מה שאנו צריכים בכדי לעודד ולשמר בריאות אופטימאלית, זיהוי ומניעת מחלות, וטיפול במחלות קיימות, כולל מחלות קשות כמו מחלת הסרטן.
מזונות על כמו ספירולינה הם קבוצה של מזונות אשר נחשבים כבעלי פוטנציה אדירה בכל הנוגע לתמיכה אופטימאלית באותם מדדים שמדע הרפואה והתזונה הציבו בראש סדר העדיפויות לצורך שמירה על בריאות הגוף, וזאת לא רק מפי מדענים, אלא לפי סוכנות החלל האמריקאית נאס”א וארגון האו”ם.
בתוך אותה הקבוצה, הכוללת את תות הגוג’י (Goji Berry), זרעי הצ’יה (Chia Seeds), עלי הקייל ועוד, הספירולינה היא העשירה והמשמעותית ביותר, ומשאירה את המתחרים הרבה מאחור, עם רשימת ערכים תזונתיים יוצאת מגדר הרגיל, יוצאת דופן בתוך רשימה של יוצאי דופן.
אם חושבים על זה, כל מה שאנחנו אוכלים מוסיף או גורע לבריאות שלנו. הבחירה לצרוך אצת ספירולינה טרייה כחלק מהתפריט היומי שלנו היא הצהרה שלנו לעצמנו – הצהרה שאומרת כי אנו מודעים לבריאות שלנו, מוקירים את הבריאות שלנו, ועושים את מה שאנו צריכים בכדי לעודד ולשמר אותה, ובוחרים להכניס לגוף שלנו את הטוב ביותר בנמצא.

אז מה יש בספירולינה?

מזונות על מפורסמים, בין היתר, כבעלי יכולות אנטי-אוקסידנטיות (נוגדי חמצון). במקרה זה האצה הכחולה-ירוקה מובילה את הדרך עם מגוון נוגדי חמצון וכמות נוגדי חמצון שעלולה לגרום לכם לתהות אם תישארו צעירים לנצח.
אותם נוגדי-חמצון שהספירולינה עשירה בהם ידועים כתומכים במערכת החיסון, וביכולת שלהם לעכב ואף לסייע במניעת סוגים שונים של סרטן, כולל סרטן השד, הסרטן הנפוץ ביותר והקטלני ביותר בקרב נשים. לקריאה נוספת היכנסו לעמוד- אצת הספירולינה מסייעת לחולים בסרטן.
מעבר לכך, הספירולינה עשירה בכמות חלבון יוצאת דופן, והיא מזון אופטימאלי לספורטאים אשר זקוקים לחלבון לצורך שיקום הרקמות השונות של הגוף, וכמובן לכמות נכבדת של נוגדי חמצון לאחר צריכה גבוהה של חמצן במהלך אימונים מפרכים. יש סיבה טובה לכך שהספירולינה מומלצת לספורטאים מקצוענים וחובבנים כאחד.
כמו מזונות-על אחרים, הספירולינה עשירה במגוון אדיר של ערכים תזונתיים, רק עם הבדל אחד – היא עשירה הרבה יותר.
פי 25 בטא קרוטן מהגזר העשיר ביותר, פי 50 ברזל מהתרד האורגני המועשר ביותר, פי 10 יותר סידן מכל מנת חלב שתמצאו, וזאת לצד רשימה כמעט אינסופית של וויטמינים, מינרלים, חומצות שומן, חלבונים, ומה לא.
המלכה של מזונות העל מחכה לכם בצורתה הפוטנטית ביותר – טרייה לגמרי ומחולקת למנות יומיות היישר מהמעבדות של גרין ספירולינה להזמנה עם שליח עד הבית.

CLOSE