הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

ספירולינה: השפעות בריאותיות ומונעות חולי

למי טובה הספירולינה גרין ספירולינה
למי טובה הספירולינה גרין ספירולינה

בעוד שהמדע בחן את האצה הכחולה ירוקה מכל כיוון, וגילה כי היא בטוחה לחלוטין לשימוש, ללא תופעות לוואי, ועם אינספור השפעות בריאותיות חיוביות ותמיכה בתהליכי מניעת חולי, אנשים רבים עדיין מסתובבים עם שאלות פתוחות.
מאמר קצר זה יסקור את ההשפעות הבריאותיות של הספירולינה, ויסיר באופן מלא את כל הלוטה בערפל לגבי היכולות של האצה למנוע חולי ולעודד בריאות ושגשוג פיזי אצל אלו הצורכים אותה באופן קבוע.
לא משנה אם אתם מתעניינים בספירולינה לטיפול במחלה זו או אחרת, או חושבים לצרוך אותה כדי לתמוך בבריאות הכללית, המידע הבא חשוב במיוחד, והוא ייתן לכם את התמונה המלאה על יכולותיה של האצה הכחולה ירוקה.

צריכת ספירולינה לטיפול במחלות:

ההשפעות הבריאותיות של ספירולינה ניכרות כאשר היא נצרכת על-ידי אדם הסובל ממחלה כרונית, ובייחוד מאותן המחלות שמדע הרפואה המודרני לא מצליח לרפא, מחלות מערכתיות שתוקפות ביתר שאת את האדם המודרני, והופכות נפוצות בעשורים האחרונים.
ספירולינה לחולי סרטן – מחלת הסרטן נפוצה במיוחד, ונחשבת למגיפה לכל דבר ועניין. הקדמה המדעית מאפשרת ליותר ויותר חולי סרטן לנהל אורח חיים רגיל כמעט לחלוטין, אך בכל זאת, הסרטן הוא אחד מגורמי המוות הנפוצים ביותר גם היום.
כמו כל מחלה נפוצה, הניסיונות לפצח אותה הובילו לריבוי מחקרים, וכאשר הספירולינה נכנסה לתמונה התגליות היו ברורות – חלבון ה- C-phycocyanin הנמצא באצה יודע להאט בצורה משמעותית את התפשטות התאים הסרטניים בגוף, האצה מעודדת גם את התנגודת הטבעית של הגוף לסרטן ותומכת בהריגת התאים הסרטניים באופן טבעי על-ידי הגוף.
הספירולינה עשירה ברכיבים תזונתיים, מה שמאפשר לה למנוע ירידה בערכים התזונתיים עקב חוסר התיאבון המלווה טיפולים בסרטן, והאצה התגלתה כבעלת השפעה חיובית בסוגי הסרטן הנפוצים ביותר – סרטן השד, סרטן הכבד, וכיו”ב, והכול בגיבוי מחקרי.
ספירולינה לחולי פיברומיאלגיה (דאבת)– מחלה אוטואימונית זו הפכה נפוצה מאוד בשנים האחרונות, ואוסף התסמינים שלה, שעיקרו הוא כאב, אוגד תחת השם בשנת 1992 על-ידי ארגון הבריאות העולמי.
מחקרים הוכיחו כי למרות שעדיין אין למדע את האפשרות להגדיר את המחלה ולטפל בה בצורה מספקת, הרי שצריכה יומית של ספירולינה משפיעה לטובה על המטופלים, מורידה את עוצמת הכאב, תומכת במערכת החיסון ומקילה על ההתמודדות עם מכלול הסימפטומים.
ספירולינה לעייפות כרונית – עוד תופעה מודרנית נפוצה, תסמונת העייפות הכרונית היא מצב רפואי מסתורי עבור מדע הרפואה, ולמרות ההשערות הרבות לגבי הגורמים לתסמונת, הרי שהדעות לגבי השפעת הספירולינה על הסובלים מהעייפות הכרונית לא חלוקות כלל.
היכולת של אצת הספירולינה לטפל בתסמונת ולהשיב את החיוניות והערנות לסובלים ממנה היא חד-משמעית, ונשענת על העובדה כי האצה הכחולה-ירוקה תומכת בכל מנגנוני הגוף, במוח, באיברים הפנימיים, בדם, בלב, בכבד, ובעצם מובילה לאיזון גופני מעולה שמאפשר לגוף להתאושש, להתחזק, ולשוב להיות חיוני.

צריכה יומיומית של ספירולינה: הגנה היא ההגנה הטובה ביותר

ישנם לא מעט חילוקי דעות בכל הנוגע לרפואה המשלימה, אך דבר אחד ברור ומקובל על כולם – רופאים, מטפלים ומטופלים כאחד – הגישה ההוליסטית הגורסת כי תמיכה בכל המערכות תומכת בגוף בכל מצב, היא אופטימאלית, והדרך הטובה ביותר לטיפול במחלה היא לא לחלות מלכתחילה.
נשמע מאתגר? ובכן, זה בדיוק מה שעושה הספירולינה. השפעות בריאותיות ומניעת חולי הם גולת הכותרת של הספירולינה הטריה. אצה זו מפגישה את הגוף שלנו באופן יומיומי עם כל הרכיבים התזונתיים להם הוא נדרש, ומאפשרת לו לפתח את מערכת החיסון למצב האופטימאלי, לתמוך בבריאות הדם והכבד, למנוע חולי ולעצור התדרדרות של חולי קיים, ובעצם לתמוך בחיים ובהרמוניה בין מערכות הגוף השונות, מכף רגל ועד ראש, לבריאות אופטימאלית.

CLOSE