הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

מזונות על – ספירולינה

הסיבה שאנו ב”גרין ספירולינה” משווקים בלהיטות כה רבה את מוצרינו, נובעת מאמונה גדולה בערכם התזונתי ויכולתם לשפר את איכות החיים והבריאות של כל אחד. האיכויות מגיעות מהספירולינה הטרייה שאנו מציעים, המוכרת כבר שנים רבות כמזון על מהחשובים והאיכותיים ביותר בכל העולם. למעשה, מדובר באצה מיקרוסקופית כחולה, שיש לה את כל הנחוץ לבריאותו של האדם.

מזונות על וחשיבותם

למרות השפע שקיים לכאורה בעידן בו אנו חיים, המזונות המוצעים לנו מאוד ירודים וסובלים מעיבוד גנטי, ריסוס ותיעוש. לכן, דווקא בתקופה זו בה רבים מנהלים אורח חיים לחוץ עם תזונה לקויה עולה החשיבות של צריכת מזונות-על, המכונים בלועזית סופר פוד. מדובר במזונות בעלי ערך תזונתי גבוה במיוחד שמקורם במזון אמיתי, ולא מתוספים שנוצרו במעבדה. למרות היותם של מזונות על טרנד עולמי, לא מדובר במזונות שנתגלו רק לאחרונה אלא הם מוכרים וקיימים כבר אלפי שנים במקומות שונים ברחבי העולם. כלומר, ילידי המקום צרכו אותם והכירו בערכם התזונתי הרב. הלכה למעשה, מזונות העל משלבים בתוכם תכונות של מוצר מזון ותרופה כאחד, ובנוסף לכך על מנת שמזון מסוים יוכר כסופר פוד הוא נדרש להיות טרי וממקור אורגני.

ספירולינה כמזון על

כאשר בוחנים סוגים של מזונות על, ספירולינה מיד קופצת לראש הרשימה בזכות תכונותיה וערכיה התזונתיים המדהימים. מדובר בערכים המוכרים על ידי החברה המערבית כבר משנות השבעים, עת האו”ם הכריז עליה כמזון העתיד המושלם עבור בני אדם. יחד עם זאת, מדובר בצמח אצה מהעתיקים על פני כדור הארץ הגדל במים מתוקים ומלוחים. האצה עשירה במינרלים, חלבונים, ויטמינים ונוגדי חמצון, בכמויות העולות במאות מונים על מזונות רגילים.

עמידה בכל הקריטריונים של מזונות על

הספירולינה שאנו משווקים עומדת בכל הדרישות וההגדרות המודרניות של מזון על. ראשית, אנו מוכרים רק ספירולינה טרייה שלא עברה אף הליך תעשייתי של ייבוש, בישול, או כל תהליך אחר המפחית מערכה התזונתי. כמו כן, מקורות הספירולינה שלנו הם מאה אחוז טבעיים, ועומדים בכל דרישות ותנאי סחר הוגן ללא פגיעה באדמה, בצמחייה או באדם. והכי חשוב, הספירולינה הטרייה שאנו מציעים לכם מכילה את מירב האיכויות וערכי התזונה של הצמח, והם שהופכים אותה למזון על חשוב ובריא התורם לאיכות החיים של כל אחד – ילדים, נשים בהריון, מבוגרים, קשישים, בני נוער, חולים במחלות כרוניות, צמחוניים וטבעוניים.

להזמנות ומידע נוסף

אם גם אתם כמו רבים אחרים רוצים לשפר את התזונה באופן פשוט, מיידי וזמין, התקשרו עוד היום אל “גרין ספירולינה” בטלפון 058-4040-701. פנו אלינו להזמנת ספירולינה טרייה וקפואה ולקבלת ייעוץ וכל מידע נוסף בנושא.

image credit

CLOSE