הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

ספירולינה טריה: מחיר משתלם לבריאות אופטימאלית

ספירולינה מחיר משתלם במיוחד
אם גם אתם מעוניינים לקנות אצת ספירולינה במחיר מצוין הרי שהגעתם למקום הנכון. אנו ב- “גרין ספירולינה” מציעים מגשי ספירולינה טרייה ומוכנה לאכילה באיכות הגבוהה ביותר, המחולקת למנות אישיות ויומיות שניתן לשומרן עד שישה חודשים במקפיא. מדובר בתוספת פשוטה, איכותית וזמינה שכדאי לרכוש לא רק בגלל מחירה, אלא בעיקר בזכות יכולתה לשפר פלאים את בריאותכם ואיכות חייכם.

למה דווקא ספירולינה טרייה?

ספירולינה הינה אצה כחולה מיקרוסקופית המוכרת כאחד הצמחים העתיקים בעולם. ערכי התזונה הגבוהים שלה הפכו אותה למזון על שאין כדוגמתו, המשפר את בריאותנו ורמת החיוניות שלנו. ערכים אלו כוללים קשת רחבה של רכיבים חשובים, לרבות מגנזיום, כרום, נחושת, אבץ, נתרן וסלניום. כמו כן, יש בה אומגה 3 ו- 6, ובנוסף מכילה נוגדי חמצון ביניהם כלורופיל פיקוציאנין. יש להבין כי הערכים נשמרים באופן הטוב ביותר בעת צריכת ספירולינה טרייה, ולא בגרסה המיובשת שמוגשת בגלולות או אבקה. זאת מאחר שהליך הייבוש גורם לאצה לאבד 60%- 70% מערכה התזונתי, ומלבד זאת גורם לטעם וריח לוואי.

רכישת ספירוליניה טרייה במחירים אטרקטיביים

רכישת מגשי ספירולינה מאיתנו מבוצעת בקלות ובפשטות דרך אתר האינטרנט או בטלפון, עם משלוח המגיע ישירות לביתכם. אנו מציעים ספירולינה במחיר המשתנה בהתאם לכמות המוזמנת, ובכל מקרה אתם נהנים ממבצעים אטרקטיביים:

מארז חודשי המכיל 28 מנות נפרדות מוצע כעת במחיר משתלם ביותר של 150 ₪ במקום 190 ₪.
הדיל הכי משתלם – בהזמנת 3 מגשי ספירוליניה כל מגש מכיל 28 מנות, ובסך הכל 84 מנות טריות וקפואות המוצעות לכם ב- 399 ₪ במקום 480 ₪.

שילוב הספירולינה בחיי היומיום

ספירולינה טרייה וקפואה מומלץ לצרוך פעם ביום, ובמצבי בריאות הדורשים חיזוק ערכי תזונה ניתן להעלות את כמות הצריכה ל- 3 מנות ביום. את המנה היומית יש לשמור במקפיא עד רגע אכילתה, ועדיף שלא להעבירה הליכי בישול או חימום המורידים מערכיה התזונתיים. חשוב לציין כי את הספירולינה אפשר לשלב עם שלל מתכונים, מזונות, ממרחים, סלטים ומשקאות, כדוגמת שייק מיצים ופירות, ברוטב פסטו, בממרח טחינה או כמרכיב נפלא בסלט אבוקדו.

הספירולינה טובה מאוד גם לכל מי שמחפש ארנק טבעוני

להזמנות ומידע נוסף

אם גם אתם רוצים לשפר את איכות חייכם ובריאותכם בקלות ובפשטות, רכשו עוד היום דרך האתר שלנו מנת ספירולינה טרייה במחיר מצויין. לקבלת מידע ופרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור קשר עם “גרין ספירולינה” בטלפון 058-4040-701, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.
image credit: lara torvi  / CC BY

CLOSE