הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

אצת ספירולינה – אצה כחולה ירוקה

נפלאותיה של אצת ספירולינה

אנו ב- “גרין ספירולינה” מציעים מזון-על איכותי וטרי בעל ערך תזונתי גבוה ביותר, שמקורו הוא אצת ספירולינה הגדלה במים מתוקים. זהו אחד הצמחים העתיקים בעולם, שמכיל בקירוב כמאה רכיבי וערכי תזונה חשובים ומומלצים לכל אדם.

אודות אצת הספירולינה

אצות ספירולינה שאנו משווקים חיות בסביבה בסיסית של מים מתוקים באגמים ונהרות. מדובר בסוג של אצה כחולה ירוקה, חד תאית ומיקרוסקופית, שגודלה בין 2 ל- 8 מיקרון, בדומה לגודלה של כדורית דם. צורתה הינה לוליינית דמוית ספיראלה והיא אשר העניקה לה את שמה –ספירולינה. כאמור, אצה זו הינה מסוגי הצמחים העתיקים בעולם, וקיימת כבר כ- 3.5 מיליארדי שנים. היא גדלה במים חמימים במהירות רבה בקצב של כ35% ליום, ונחשבת לצמח עמיד וחזק בעל יכולות הישרדות גבוהה במיוחד .

ערכי התזונה של אצת הספירולינה

כאמור, אצת ספירולינה שאנו מציעים ללקוחותינו במצב טרי וקפוא, היא מזון על המכיל כמאה ערכים תזונתיים בקירוב. ערכים אלו כוללים בין היתר כמות גבוהה של ברזל, הגדולה כמעט פי 60 מזו המצויה בתרד, ויתרה מכך מדובר בברזל זמין בעל כושר ספיגה גבוה בגוף. בנוסף, יש בה את כל 8 חומצות האמינו הנחוצות לאדם והקיימות בחלבון, בכמות הגבוהה ביותר שקיימת באופן טבעי בצמחים. מעבר לכך, אצת ספירולינה מכילה סוגים רבים של חומצות שומן לא רוויות, כדוגמת אומגה 6 ואומגה 3. כמו כן, היא עשירה בויטמינים מסוגי B ,A ו- E, בסידן בכמות הגדולה פי 10 מזו הקיימת בחלב, ובבטא קרוטן בכמות גדולה פי 25 מזו הקיימת בגזר. מעבר לכך, בספירולינה יש הרבה מאוד מינרלים כדוגמת אבץ, מגנזיום, כרום, זרחן, סלניום, נחושת ונתרן, וזאת בנוסף לנוגדי חמצון כמו כלורופיל ופיקוציאנין המגנים על הגוף מרדיקלים חופשיים. קרא עוד על ספירולינה ערכים תזונתיים

תרומתה של הספירולינה

כשאתם צורכים מנה יומית של אצת ספירולינה המוצעת על ידינו, אתם תורמים לבריאות גופכם, חיוניותו והגנתו. כך לדוגמא, צריכתה תורמת לחיזוק המערכת החיסונית, מונעת ירידה במסת העצם ומסייעת בוויסותן של רמות השומנים במערכת כלי הדם. כמו כן, היא מסייעת להתרבותם של חיידקיים טובים המתקיימים במעיים, מונעת מצבי אנמיה, מאזנת חוסר תזונה, ומנקה את הגוף ממתכות כבדות ומרעלים נוספים. אם לא די בכך, היא גם בעלת תכונות אנטי דלקתיות נוגדות חמצון, ומסייעת במניעת סרטן ומחלות כלי דם ולב.

לפרטים נוספים והזמנות
ספירולינה ערכי תזונה

רוצים ליהנות משלל היתרונות של אצות ספירולינה? התקשרו עוד היום אל “גרין ספירולינה” בטלפון 058-4040-701 להזמנת מוצרינו ולקבלת מידע נוסף בנושא.

CLOSE