הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

לצמחונים וטבעוניים

ספירולינה לצמחונים וטבעוניים

אצת הספירולינה הטרייה היא תוסף מזון מאוד פופולארי בקרב צמחונים וטבעונים, שכן האצה מכילה כמויות גבוהות במיוחד של חלבון צמחי מלא, היא עשירה בויטמינים מקבוצת B ,עשירה בסידן, ועשירה עוד יותר בברזל.
בעוד שהטבעונות והצמחונות נחשבות כדיאטות בריאות, הרי שטבעונים וצמחונים שאינם בהקפדה יתרה נוטים לעיתים לפתח חוסרים בחלק מהחומרים החיוניים לגוף, כמו ברזל, ונוטים יותר מאחרים לפתח אנמיה.
בצריכה יומיומית, אצת הספירולינה הטריה יכולה למלא חוסרים אלו במנה אחת, עם כמות בלתי רגילה של ערכים תזונתיים.  צריכת ספירולינה לאורך זמן יוצרת גיבוי למקרה של תזונה לא מאוזנת, אלא מגבירים את עצמת מערכת החיסון, מערכת העיכול, וספיגת החומרים החיוניים לגוף לכל טבעוני וצמחוני שמחפשים לשמור ולטפח את הבריאות שלהם.

חלבון מלא: ספירולינה במקום בשר?
החלבון המלא, המכיל את כל שמונה חומצות האמינו החיוניות לגוף נמצא לרוב רק במזונות מן החי. אצת הספירולינה היא אחד המזונות הצמחיים היחידים בטבע שמכיל את כל שמונה חומצות האמינו, ובצורה הקלה לספיגה בגוף. החלבונים בספירולינה מסייעים בבניית שרירים, חידוש תאי עור, חיזוק העצמות, תהליכי חילוף החומרים, חיזוק מערכת החיסון ועוד.
טבעונים וצמחונים לעיתים קרובות פונים לטופו המעובד, לסויה או לתחליפי בשר מעובדים ותעשייתיים אחרים כדי לקבל את מנת החלבון שלהם. בחירה זו יכולה אומנם לספק לגוף את כמות החלבון לה הוא זקוק, אך היא מגיעה עם מחיר – בצורה של סכנות בריאותיות שונות המלוות את צריכת המזון התעשייתי, בעוד שלספירולינה אין תופעות לוואי כלל.
הספירולינה היא מזון בריאות טבעי, והיא מספקת מנת חלבון גבוהה ללא כל חומרים משמרים המזיקים לגוף, ובלי כל עיבוד. הספירולינה של גרין ספירולינה מוקפאת בעודה טרייה, ללא ייבוש או עיבוד כלל, וכך אנו מוודאים כי 100% מהערכים התזונתיים הרבים שלה נשמרים, מה שהופך אותה לבחירה האיכותית ביותר לדיאטה צמחונית וטבעונית, מבלי להתפשר על כמות או איכות החלבון שאתם צורכים.

צמחונות, טבעונות ואנמיה – ספירולינה כמקור לברזל:
זמינות הברזל הגבוהה באצת הספירולינה נחשבת לאחד מהמאפיינים הבולטים והמפורסמים ביותר שבה, ואחת מהסיבות שהיא תפסה שם כה טוב בקרב קהילת הצמחונים והטבעונים.
אצת הספירולינה היא אלופת העולם בכמות הברזל שהיא מכילה, ולא רק הכמות, גם הזמינות – רמת הספיגה האפשרית של הברזל כפי שהוא מגיע בספירולינה, הופך אותה לאחד מהפתרונות היעילים והבריאים ביותר להתמודדות עם אנמיה של חוסר בברזל בדם ובגוף.
תוספי ברזל, מזונות עשירים בברזל, כולם מגיעים עם סף ספיגה מסוים, שלרוב דורש אכילה מרובה של המזון או אכילתו לצד תוספי ברזל, וביחד עם כדור וויטמין C.
לא עם הספירולינה, שכן היא מציעה את כמות הברזל הגבוהה שלה עם שיעור ספיגה יוצא דופן, ואחת הסיבות לכך היא כי היא מגיעה עם וויטמין C כחלק מרשימת הוויטמינים המרשימה שהאצה כוללת, לצד חומצות אמינו התורמות אף הן לספיגה ועיכול הברזל, חומרים שקיימים בה באופן טבעי, אידיאלי לצמחונים וטבעונים שרוצים להימנע מאנמיה. מוזמנים גם למצוא מתנות לטבעונים.

צמחונים\טבעונים? שמעתם על חומצות שומן חיוניות?
חומצות השומן החיוניות משחקות תפקיד מכריע בבריאות שלנו, וצמחונים וטבעונים רבים סובלים מחוסרים בחומרים אלו, חוסרים שלצערנו מתגלים רק בשלבים בהם החוסר עמוק.
כולנו שמענו על האומגה 3, שמוריד את כמות הכולסטרול ה”רע” (טריגליצרידים) מהדם, מפחית סיכויים למחלות לב ולמחלת הסרטן, מונע ומקל על דלקות מפרקים, ועוד. חומצת שומן זו נמצאת בעיקר בדגי ים, ובמספר צמחים (כמו אגוזי מלך, פשתן ועוד.)
לא רק אומגה 3 תמצאו בספירולינה, אלא גם אומגה 6 וחומצת שומן GLA, חומצות המחזקות ושומרות על הגוף, וזאת לצד רשימה מרשימה ערכים תזונתיים בספירולינה.
לסיכום, הספירולינה היא פתרון אידיאלי וארוך טווח עבור צמחוני/טבעונים ואלו אשר ממעיטים באכילת מזון מן החי. אתם מוזמנים להזמין את הספירולינה הטרייה של גרין ספירולינה במשלוח עד הבית.

CLOSE