הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

ספירולינה לסוכרת

ספירולינה לסובלים מסוכרת

ספירולינה לסוכרת: איך לא שמעתם על זה?

בעוד שעל מחלת הסוכרת אין ספק כי שמעתם, הרי שעל יכולותיה המופלאות של הספירולינה לעזור ולתמוך בחולי הסוכרת בוודאי עוד לא שמעתם. עם גיבוי מחקרי עשיר, ניסיון אישי של אלפי חולי סוכרת ברחבי העולם, והכרה של גופים רשמיים כי הספירולינה מורידה את רמות הסוכר בדם באופן טבעי.
אם אתם סוכרתיים או מכירים מישהו סוכרתי, המאמר הקצר הזה יפתח בפניכם ערוץ חדש וחשוב מאין-כמוהו לעתיד הבריאות שלכם, וייתן לכם כלי טיפולי חזק מאוד למצבים של סוכרת.
הספירולינה הטרייה תומכת בשלל בעיות הנלוות למחלת הסוכרת:
• איזון רמות הסוכר בגוף
• חיזוק תפקוד האינסולין
• ירידה בשומניות הכבד
• ירידה במשקל באופן בריא
• שיקום כלי הדם
• מניעה ושיפור מצבי נוירופתיה
• תמיכה במערכת העיכול
• שיפור בריפוי פצעים וכיבים
• ועוד…
שימו לב כי במאמר זה אין אנו ממליצים לעצור את הטיפולים ולהתחיל לצרוך ספירולינה. ההמלצה החד-משמעית שלנו היא להכיר את האצה, במקביל לתהליך דיאטה והורדת הסוכר, ובליווי הרופא המטפל שבוודאי כבר שמע על האצה, להתחיל לצרוך באופן אחראי אצת ספירולינה טרייה ולהיות עדים בעצמכם לשינוי.

מדע הרפואה: מחקרים וממצאים על ספירולינה וסוכרת
המחקר הראשון שנסקור התפרסם בינואר 2016, ומראה כיצד הספירולינה גרמה לא רק לשיפור במצב תנגודת-האינסולין בסוכרת, אלא גם הובילה להיפוך מלא של המצב הסוכרתי בו הליפידים של הכבד, הכליות והלב מתחמצנים והתאים נפגעים. בספירולינה נוגדי חמצון רבי-עצמה, אשר תומכים במניעת חמצון הליפידים.
כבד שומני הוא מחלת הכבד השכיחה ביותר במערב, ותופעת לוואי כמעט בלתי נמנעת של הסוכרת כאשר היא מלווה בהשמנה. צריכת ספירולינה בסוכרת תומכת בצורה יוצאת דופן ביכולת של הגוף להתגבר על הנטייה להתחמצנות השומן, וזאת במקביל לחיזוק רגישות הגוף לאינסולין עד למצב מאוזן.
עוד מחקר, אשר פורסם ב-2013 ובדק את ההשפעה האנטי-סוכרתית של ספירולינה על חולי סוכרת. החוקרים השתמשו במיצוי של פיקוציאנין (Phycocyanin) מאצת הספירולינה, אותו אנטיאוקסידנט (נוגד-חמצון) חזק שמעניק לספירולינה את הצבע הכחלחל-ירקרק.
הפיקוציאנין ידוע כנוגד-חמצון רב-עוצמה ופוטנטי, אך לא פורסמו לפני כן מאמרים על אפשרות התמיכה שלו בחולי סוכרת. מחקר זה הוביל את החוקרים למסקנה כי הפיקוציאנין של אצת הספירולינה מעורר את תפקוד האינסולין בגוף, לשפר את מצב תנגודת האינסולין ברקמות פריפריאליות, ולייצר רגולציה במערך המטבוליזם הגלוקו-ליפידי של החולה, ובכך להוות פוטנציאל טיפולי רחב היקף במצבים של סוכרת סוג-2.
תוצאותיו של המחקר הנ”ל מגובים בעוד מחקרים, שאחד מהם הוכיח כי האפקט נוגד-החמצון החזק של הפיקוציאנין של הספירולינה מוביל לשיפור משמעותי גם במקרים של נוירופתיה סוכרתית, לטיפול ולמניעה.

ספירולינה מוכיחה את עצמה בסוכרת TYPE 1 ו- TYPE 2
DCCT, מחקר ארוך טווח ומורכב שמתנהל מזה למעלה משלושים שנים בקרב 1297 חולי סוכרת סוג 1 הוכיח באופן מיידי, תוך שנה אחת בלבד, כי איזון אינטנסיבי (לעומת קונבנציונאלי) של רמת הסוכר בדם מוביל לשגשוג הבריאות ומניעת האפקטים של המחלה בצורה יוצאת דופן.
המחקר המקיף מוכר לכל רופא המטפל בסוכרת, והוא מהווה בסיס למחקרי משנה רבים, חלק מהם כוללים את תוסף התזונה ספירולינה (לפניכם קישור למידע על מחקר זה על סוכרת). הספירולינה, מסתבר, משפרת את מצב החולים עוד יותר, והיא עושה זאת ללא תופעות לוואי.
מחקר נוסף, אשר פורסם ב-2015, הוביל את החוקרים להכריז כי הספירולינה היא תוסף-תזונה יעיל במיוחד בטיפול במחלות ניוון-נוירולוגי, כולל את הטיפול והמניעה של נזקים נוירולוגיים המובילים לנוירופתיה בסוכרת (ושאר מחלות ניוון-עצבי כמו פרקינסון). תחושת העקצוץ, אובדן התחושה, השיתוק והפגיעה התפקודית של הגפיים, כל אלו מושפעות לטובה בעת צריכת ספירולינה לצד איזון רמות הסוכר בגוף.
מחקר נוסף בדק את השפעת הספירולינה על יכולת החלמת הגוף מפצעים, בעיה נפוצה אצל חולי סוכרת TYPE 1. החוקרים ראו פוטנציאל תרפויטי יוצא דופן, וממליצים על העמקת תחום המחקר בכדי למצות את הפוטנציאל הגלום באצה הכחולה-ירוקה כגורם משקם ותומך ביכולת הריפוי של פצעים בגוף, בייחוד אצל חולי סוכרת.
מחקרים אלו הם טיפה בים, דוגמה קטנה ליכולת של הספירולינה לייצר השפעות תרפויטיות בקשת הבעיות שנלוות למחלת הסוכרת, ובכך לתרום ישירות לבריאות ולאיכות החיים של החולים בסוכרת.
לחצו כאן למידע נוסף על ספירולינה טרייה.
לחצו כאן להזמנת ספירולינה טרייה עד הבית.

 

קישורים למאמרים למחקרים של בסיס המידע NCBI

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27069726

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26306668

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27004048

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23368938

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23115122

CLOSE