הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

לחולי פיברומיאלגיה

ספירולינה מסייעת בהקלה על הסימפטומים

פיברומיאלגיה (בעברית: דאבת) היא תסמונת התוקפת בעיקר נשים, ומתאפיינת בכאבי שרירים, עייפות, שינה לא סדירה, בעיות זיכרון ומצבי רוח. ידוע כיום כי התסמונת משפיעה על הדרך בה המוח מפענח אותות-כאב, ואנשים הסובלים מפיברומיאלגיה מדווחים כי המחלה מגבירה את הרגישות שלהם לכאב. עוד ידוע כי ספירולינה בצריכה יומית משפיעה באופן חיובי על הסובלים מהתסמונת.

רוב המקרים המדווחים של פיברומיאלגיה מקורם בטראומה פיזית כגון ניתוח או זיהום, או לחילופין כתוצאה ממתח פסיכולוגי משמעותי. במקרים אחרים הסימפטומים מצטברים בהדרגה ולאורך זמן, ולא על רקע של אירוע טראומתי יחיד. חולים רבים סובלים במקביל גם מכאבי ראש, מתח פיזי ופסיכולוגי, תסמונת המעי הרגיז, חרדה ודיכאון. אמנם אין כיום תרופה לטיפול והבראה מתסמונת הפיברומיאלגיה, אך נטילה יומית של ספירולינה מסייעת בהקלה על הסימפטומים, בהתמודדות עם הכאב ובחיזוק מערכת החיסון הטבעית של הגוף.

 

רבקה, 64 – סובלת מפיברומיאלגיה – כיום חובה שיפור משמעותי בחיים דרך צריכת אצת הספירולינה שלנו:

רבקה צורכת מדי בוקר מנה יומית של ספירולינה טרייה:
 “נראה לי שהגיע הזמן לכתוב כמה מילים מניסיון.. קוראים לי רבקה, אני נושקת לגיל 65 ולצערי סובלת מפוסט-טראומה כתוצאה מפיגוע, ומפיברומיאלגיה. התחלתי להשתמש באופן קבוע בספירולינה אחרי המלצות של חברים. השיפור המיידי היה תוספת אנרגיה. לאט-לאט נוספו עוד תועלות.. חיוך.. רוגע.. פחות כאבים .. פחות כדורים! החשוב ביותר עבורי היה לעבור את חודשי החורף האחרון חשופה לילדים ונכדים חולים ומקוררים מבלי להדבק ומבלי לקחת חיסון. אין ספק שהספירולינה תהיה חלק מהתזונה שלי לעוד שנים רבות, של בריאות ואושר. מודה מקרב לב לתום שנכנס לליבי בזכות היותו אדם מרגש ובעל לב גדול. תודה.”

 לאתר האיגוד הישראלי לראומטולוגיה ופיברומיאלגיה 

CLOSE