הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

לגיל השלישי

אידאלית לגיל השלישי

ספירולינה – המזון האידיאלי לגיל השלישי

עם העלייה בתוחלת החיים התעורר הצורך בפתרונות יצירתיים לשמירה על הבריאות והחיוניות גם בגיל השלישי. אצת הספירולינה, עם הפוטנטיות, העוצמה והעושר הרב ברכיבים תזונתיים היא תוסף המזון האופטימאלי לגיל השלישי, שכן היא עונה באופן ישיר על הצרכים של אוכלוסייה זו.
תוספת של מנה אחת של ספירולינה טרייה לתזונה היומית של כל אדם בגיל השלישי תספק מענה לצורך של הגוף בקליטה וספיגה של כמות גבוהה במיוחד של ערכים תזונתיים, ותוביל את מערכת החיסון, מערכת העצבים, מערכת העיכול ומערכות השריר-שלד לתפקוד אופטימאלי בצורה טבעית.

כיצד ספירולינה עונה על צרכי הגיל השלישי:
סקירה מהירה של הבעיות הנפוצות בגיל השלישי תגלה במהרה כיצד הספירולינה הטרייה מספקת מענה ישיר לבעיות אלו:

1. דלדול העצם (אוסטיאופורוזיס) – משק הסידן נפגע עם הגיל, ודחיסות המינרלים בעצמות הופכת לדלילה יותר, מה שאומר עצמות פריכות יותר ונטייה לשברים. גם הרפואה המודרנית מתייחסת לטיפול המונע כפיתרון האופטימאלי למחלה זו, והספירולינה ניצבת בחוד החנית בכל הנוגע לרפואה מונעת ותמיכה למניעת הידרדרות המצב.
בספירולינה פי 10 יותר סידן מאשר בחלב, ושלא כמו בחלב, בספירולינה אין מעכבי-קליטה, מה שאומר שהסידן שבספירולינה זמין לספיגה מעולה בגוף האדם והיא נחשבת למקור סידן אופטימאלי, וככזה למזון תומך בניית עצם.

2. שפעת ומחלות עונתיות – בגיל השלישי הנטייה להצטננויות מחריפה, ועקב החולשה הכללית של מערכת החיסון מחלות רבות הופכות לבעיות כרוניות שמלוות את האדם הלאה. גם כאן הספירולינה מהווה פיתרון אידיאלי כמקור לחוסן גופני ומערכת חיסון משגשגת.
ההשפעה של אצת הספירולינה על מערכת החיסון נבדקה במחקרים שונים בהם נצפה כי צריכה יומית של ספירולינה מגבירה את הייצור ואת הפעילות של תאים חיוניים במערכת החיסון, עם השפעה ישירה על ווירוס השפעת, כחלק מרשימה ארוכה של ווירוסים חזקים בהרבה.

3. הלב – בעיות לב הן תופעה ידועה ונפוצה בגיל השלישי, ובקצב החיים המהיר שלנו בעיות אלו מתחילות להתפתח אף בגיל מוקדם יותר. שריר הלב דורש בדיקות תקופתיות ותשומת לב מיוחדת, והספירולינה מעניקה לגוף את המענה האידיאלי לשמירה על בריאות הלב עוד לפני הפעילות הגופנית. כמו באוסטיאופורוזיס, גם כאן מניעה היא הפיתרון האידיאלי, מניעה של בעיות בלב ומניעה של הידרדרות מצב קיים. הספירולינה עשירה במיוחד בנוגדי החמצון החזקים ביותר בטבע, אשר מונעים את חמצון הכולסטרול והפיכתו למצבורי “פלאק” על כלי-הדם בכלל ועל כלי הדם הכליליים בפרט.

4. לחץ-דם גבוה – עוד תופעה המוכרת מאוד לגיל השלישי, תופעה הניתנת לטיפול טבעי פשוט ויעיל בעזרת הספירולינה. הספירולינה תורמת להורדת לחץ-הדם ובכך מציעה עוד זווית במניעת מחלות לב.

5. סכרת – הוגדרה כמגיפה בארה”ב, והיא אחת מהמחלות הנפוצות ביותר בגיל השלישי. תופעות הלוואי של הסוכרת מסוכנות במיוחד.
הספירולינה מציעה מגוון רחב של חומרים התומכים באיזון משק הסוכר בדם, מאזנת את רמות הסוכר בגוף, ותומכת בכלי-הדם תוך שמירה מפני נוירופתיה ומפני נזקים למערכת העצבים והראייה.

6.ריכוז וערנות – העייפות וחוסר-הריכוז עד כדי פגיעה בקוגניציה הם תופעות המגיעות ברמות חומרה שונות בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי. הספירולינה הטרייה מאפשרת לאוכלוסייה זו ליהנות מריכוז וערנות גבוהים במיוחד, ומשמירה מפני הידרדרות קוגניטיבית בכדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה גם בגיל השלישי.

גרין ספירולינה – בגיל השלישי ספירולינה טרייה היא מתנה אמיתית לחיים
הספירולינה הטרייה של גרין ספירולינה היא העשירה ביותר בערכי התזונה שהופכים את האצה המפורסמת למזון על, וזאת עקב גידול בתנאי מעבדה קפדניים ושמירה על האיכות שבטריות, מבלי לייבש את האצה.
ספירולינה טרייה זו בצריכה יומית מעניקה לאוכלוסיית הגיל השלישי מענה אופטימאלי לשמירה על חיוניות, בריאות וצלילות לאורך שנים, ואנו בגרין ספירולינה גאים בתרומה שלנו לאוכלוסייה זו בישראל.

CLOSE