הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

אידאלית לאורח החיים המהיר המודרני

הספירולינה אידאלית לאורח החיים המהיר המודרני

מנה יומית של ספירולינה טרייה והגוף שלכם קיבל את כל מה שהוא צריך

אם גם היום לא הספקתם לאכול ארוחת בוקר, ובטח שלא הספקתם להגיע למכון הכושר, ומי יודע אם תספיקו לאכול צהריים, אתם ככל הנראה קרייריסטים, וסביר להניח שגם הורים במשרה מלאה. הגיע הזמן להכניס את הספירולינה למשוואה, ולדעת לא רק שאתם נמנעים מיצירת נזקים לגוף, אלא גם דואגים שהוא ישגשג ויקרין מחיוניות גם בקצב המסחרר שלכם.
החיים המודרניים מתנהלים בקצב מהיר – לימודים, קריירה, זוגיות, חברים ובילויים – הכול קורה במקביל, ורק הולך ומאיץ. מעבר לקצב המהיר, גם המודעות שלנו הולכת ומתרחבת, וכולנו מודעים לחשיבות של אורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית ותזונה נכונה, כדי למנוע חולי וליהנות מחיים ארוכים ובריאים בשיא כושרנו. לכאורה, שני צירים מרכזיים אלו בחיים המודרניים נמצאים בקונפליקט – איך למצוא זמן לפעילות גופנית ואכילה מודעת ובריאה כאשר אנו עסוקים בפיתוח קריירה מצליחה ומהירה?

עובדים בקצב של הייטק? ספירולינה: מזון-העל של נאס”א
מזון-העל אצת הספירולינה היא התשובה למשוואה זו, עם כמויות עצומות של נוטריינטים חיוניים תומכי-בריאות, חומרים המועילים לריכוז, לספיגה ולמערכת החיסון, חלבון, ברזל, ובעצם כל מה שהגוף שלנו צריך כדי לעמוד בשלווה נוכח כמויות גדולות של עשייה תחת לחץ ובקצב מהיר.
סוכנות החלל האמריקנית, אחד מגופי המחקר החשובים והממומנים ביותר בעולם, בדק אינספור פיתרונות לחומרי הזנה לאסטרונאוטים היוצאים למשימות ארוכות בחלל. מזון העל ספירולינה נמצא כמתאים ביותר שכן הוא מספק את החומרים החיוניים ביותר לגוף האדם, ומספק אותם בצורתם האופטימאלית, והוא המזון שהם שולחים לחלל.
הספירולינה מגשרת בין אורח החיים הלחוץ והיכולת שלנו להישאר בריאים וחזקים, ומאפשרת לכל מי שלא מוכן להתפשר על קצב העשייה שלו ליהנות מגוף בריא, חזק ומשגשג.

גרין ספירולינה – שירות מעולה לבריאות שלכם
הספירולינה המיוצרת במעבדות של גרין-ספירולינה מגיעה ישירות אליכם במשלוח עד הבית – טרייה ולא מעובדת, בצורתה הפוטנטית ביותר, כדי להעניק לגוף שלכם 100% מהסגולות של האצה הייחודית.
• ספירולינה טרייה – בצורה האידיאלית, ללא אובדן ערכים תזונתיים המתרחשים בייבוש
• מציבים סטנדרט בישראל – הספירולינה שלנו עומדת בתנאי הייצור המחמירים ביותר בישראל
• נוחות מרבית – חשוב לנו שיהיה לכם נוח! המגשים מחולקים למנות יומיות קלות לצריכה
• נגישות מרבית – קבלו את הספירולינה שלכם במגשים קפואים מהמעבדה ועד הבית
אז אם בין להכין אוכל לילדים ולהביא אותם לגן הספקתם בקושי לשתות קפה באוטו, או אם שוב לא הספקתם להגיע לאימון כושר היום, שלא לדבר על לאכול את סלט-הבריאות שאתם מפנטזים עליו כבר יומיים, קחו נשימה עמוקה – הכול בסדר, מנה יומית של ספירולינה טרייה והגוף שלכם קיבל את כל מה שהוא צריך.

CLOSE