הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

טוב לדעת

ספירולינה טרייה גרין
          טוב לדעת: מידע על ספירולינה

אם אתם כבר צורכים את הספירולינה הטרייה של גרין ספירולינה, או שאתם שוקלים להתחיל להוסיף את האצה הכחולה-ירוקה לחיים שלכם, הנה כמה דברים שכדאי שתדעו, מידע שיכול לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה ולשפר את איכות החיים והבריאות שלכם בהקדם.
אם יש בכם סקרנות בריאה, האתר שלנו עשיר באינפורמציה שיכולה להעשיר את הידע שלכם ולאפשר לכם להוציא את המיטב מהספירולינה הטרייה והבריאה שלנו. בקישור הבא תוכלו למצוא רשימת מאמרים שמסבירים למי טובה הספירולינה. בהמשך העמוד הזה תוכלו למצוא רשימת קישורים למאמרים קצרים להעשרת הידע שלכם על הספירולינה.
חשוב לקחת רגע ולהבין כי ההשפעה שיש לתזונה שלנו על הבריאות שלנו היא אדירה. אינספור מחקרים מעידים על השפעת התזונה על מצב הרוח, מצב הבריאות הכללית ומחלות ספציפיות, משפעות ועד לסרטן.
הספירולינה היא סוג של תוסף מזון מסוג “מזונות העל”, מזון בו זמינות החומרים המזינים הדרושים לגוף גבוהה בצורה יוצאת מן הכלל – ולכן הוא אופטימאלי לגוף האדם.

כמה דברים שכדאי וחשוב לדעת על ספירולינה

ספירולינה – האם תרגישו בהבדל?
במילה אחת – “כן”. אין ספק שכל מי שמתחיל לצרוך מנה יומית של ספירולינה טרייה יחוש בהבדל באיכות החיים. אצת הספירולינה מוסיפה חיוניות ותחושת מרץ ליום-יום, מחזקת את מערכת החיסון כנגד מחלות, מעלה את יכולות הריכוז, עוזרת לגוף בתהליך השיקום מפעילות ספורטיבית, ועוד, והיא אופטימאלית לאורח החיים המהיר.
הספירולינה אידיאלית לספורטאים, לנשים בהיריון ולאחר הלידה, ותורמת להתפתחות הילדים בצורה שאין לה תחרות. האצה אידיאלית גם לגיל השלישי, שכן היא מוסיפה חיוניות לגוף ומקילה על תהליך העיכול החיוני לשמירה על בריאות והארכת חיים.
הספירולינה נמצאה כמועילה בדיאטה, מה גם שהיא תורמת לאנשים עם מחלות כמו סרטן או מחלות אוטואימוניות או עייפות כרונית.

מעלים מודעות לחיים של בריאות
עם המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות התזונה בחיי היום-יום שלנו, רבים מכם בוודאי כבר דואגים להכניס מזונות איכותיים יותר ויותר לתזונה שלכם, ולא מסתפקים במזון המעובד והתעשייתי שאורח החיים המהיר מציע. אנו שמחים שוב ושוב לגלות עד כמה המודעות לבריאות ותזונה בקרב קהל לקוחותינו הולכת וגדלה, ומעודדים זאת!
עם זאת יש לזכור ולהבין כי גם במזונות האורגניים והחיים זמינות החומרים המזינים לרוב לא מתקרבת לצריכה היומית הדרושה בכדי להתמודד עם אורח החיים המהיר שלנו, שכן הגוף פשוט דורש יותר כדי להתמודד עם זיהום האוויר, זיהום המים, המתחים של החיים, הלחץ והריכוז בעבודה ובלימודים, וכיו”ב. כאן נחלצת הספירולינה הטרייה לעזרה.

לעמוד הזמנת ספירולינה טריה עד הבית לחצו כאן.

לפניכם רשימת מאמרים על ספירולינה – קצרים, מעניינים ומעשירים – ממש כמו האצה עצמה!
יש לכם שאלות? אל תהססו לפנות אלינו עם כל שאלה על ספירולינה בקישור זה

כמה דברים שכדאי וחשוב לדעת על ספירולינה

CLOSE