הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

אודות “גרין ספירולינה”

“גרין ספירולינה” הגיעה לעולם מתוך רצון של תום ורד, היזם, לחלוק את הידע והניסיון העשירים שצבר בכל הקשור לגידול מזון העל ספירולינה, מתוך אמונה שלכל אחד מגיע ליהנות מתזונה עשירה ובריאה, לעולם בריא וטוב יותר.

כיום, “גרין ספירולינה” הינה החברה המובילה בישראל לייצור ומכירה של ספירולינה טרייה. זן הספירולינה “גרין ליידי”, פיתוח בלעדי של “גרין ספירולינה”, הינו זן עשיר בצורה בלתי רגילה ברכיבים תזונתיים, זן פורץ דרך של האצה הכחולה הירוקה.

שילוב בין הידע והניסיון העשירים, המעבדות המתקדמות בארץ וזן “גרין ליידי” הייחודי שלנו הוא מה שהופך את הספירולינה הטרייה שלנו לתוסף התזונה האיכותי בישראל.

אנו גאים להוביל את הדרך אל עבר תזונת העתיד – עם ספירולינה 100% אורגנית – תוצרת הארץ!

אודות היזם- תום ורד

אקדמאי, בעל תואר בעיצוב תעשייתי עם התמחות באספקטים סביבתיים. תום יוזם ומלווה תהליכי פיתוח בנושאי חברה, סביבה, קיימות ואקולוגיה. מקיים אורח חיים טבעוני, חוקר, מגדל ומלמד ספירולינה כבר למעלה מחמש שנים.

“ספירולינה היא העתיד שלנו.
לא בכדי האו”ם הכריז עליה כמזון האידיאלי לאדם. אין עוד מזון בטבע שמכיל כל כך הרבה ערכי תזונה משמעותיים כמו שיש לספירולינה להציע לנו, וזו הדרך הטובה ביותר להעניק לגופנו את מה שהוא זקוק לו.
בתור טבעוני, שמחתי לראות כיצד האצה המיקרוסקופית הזו משנה באופן מהותי את הרגלי האכילה שלי, ואיך הבריאות והחיוניות שלי ושל אחרים סביבי שהתחילו לצרוך אותה השתפרו במהירות מסחררת. אני חסיד של הספירולינה מתוך ניסיוני האישי, ונרגש להיות בעמדה בה אני יכול להעניק את מתנת הטבע הזו לכל מי שמעוניין.”

הרבה בריאות,
תום וצוות “גרין ספירולינה”

 

ליצירת קשר – אנו כאן לרשותכם בכל פנייה או שאלה –  לחצו כאן
למידע נוסף אודות זן “גרין לידיי” הייחודי ולטכנולוגיה של גרין ספירולינה לחצו כאן

 

CLOSE