הסל שלך
  • No products in the cart.
להזמנות 058-4040-701

אצת ספירולינה: מחיר נגיש לבריאות אופטימאלית

כבר בשנת 1974 ארגון הבריאות העולמי הכריז כי אצת הספירולינה כמזון מתאים במיוחד לצריכה אנושית, עשיר בערכים תזונתיים, בטוח לצריכה לילדים, וללא כל תופעות לוואי (לחצו כאן למעבר למאמר שאלות ותשובות – האם בטוח לילדים). שנים לאחר מכן, בשנת 2003, האו”ם החל להשתמש באצה הכחולה-ירוקה בקו הראשון למערך הטיפול במצבים של ליקויי-תזונה.
בין השנים הללו ועד היום עברה הספירולינה עשרות מחקרים מקיפים, וזכתה שוב ושוב באור הזרקורים, עם הוכחות חותכות לגבי היעילות שלה, הפוטנטיות שלה, והיכולת שלה לתמוך בבריאות ובחיזוק של כל אדם, ללא הגבלה וללא קשר לגיל או למצב הבריאותי.
מה שעוד השתנה משנות השבעים הוא הזמינות של האצה, ומה שהיה פעם תוסף תזונה נדיר ומבוקש שעולה בהתאם, כיום הפך למוצר מדף נגיש ופופולארי עוד יותר, ובהישג יד של כל אחד, גם שלכם, במחיר שווה לכל נפש.

איזה ספירולינה לקנות – טריה או יבשה?

כאשר מדברים על מחיר, ספירולינה יבשה נוטה להיות זולה יותר, אך בסופו של דבר האיכות והערך התזונתי של האצה היבשה נמוכים בהרבה מאחותה הטריה ומלאת החיים.
כיום, עם הביקוש הגבוה לאצת הפלא וההתבססות שלה בעולם המדעי אחרי עשורים של מחקר, ניתן להשיג גם ספירולינה טרייה במחיר נגיש, מה שהופך את השאלה למיושנת, ופותח בפניכם את השער לבחירה הטובה יותר, מבלי להתפשר על הסכום שאתם מוציאים.
מעבר למתנות שבצריכת ספירולינה, מחיר האצה הטריה מתקזז בצורה חד-משמעית כאשר מתבוננים בהוצאות הרפואיות הממוצעות לאדם בישראל לאורך החיים. כאשר אנו צורכים אצת ספירולינה טריה באופן יומיומי, אנו מספקים לגוף שלנו מערך נוטריינטים עשיר בצורה בלתי רגילה, מה שמחזק את מערכת החיסון, את העצמות, את המוח והחשיבה, את ייצור הדם, תוך כדי מניעת חמצון ושמירה על בריאות הגוף. מעבר למתנות הברורות הללו, ובמבט העל, ניתן להבין כי בסופו של יום המשוואה פשוטה: ההוצאות הרפואיות שלכם יורדות בצורה משמעותית, פשוט כי אתם בריאים יותר.

הספירולינה הטריה של גרין ספירולינה – מחיר, משלוחים, והזן הייחודי

חברת “גרין ספירולינה” בחרה לייצר ולשווק ספירולינה טרייה באיכות הגבוהה ביותר מהסיבה הפשוטה – האצה הטריה בריאה יותר, וכדי שיוכלו לעמוד בגאווה מאחורי המוצר שלהם, המוצר הטרי נבחר ברוב קולות.
דרך האתר ניתן להזמין אצת ספירולינה טרייה בתל אביב, ירושלים ובכל מקום אחר בארץ

(לפרטים על משלוח ספירולינה עד הבית לחצו כאן) במחירי הכרות, וליהנות משירות משלוחים ייחודי עד הבית, עם תיק משלוחים מיוחד לשמירה אופטימאלית על הקור, שכן האצה הטרייה צריכה להישמר בקירור עד לצריכה.
“גרין ליידי”, הזן הייחודי של “גרין ספירולינה”, הינו פיתוח בלעדי של המומחים במעבדות החברה, זן ישראלי פוטנטי במיוחד, שמציב רף חדש בתוסף התזונה המפורסם, ומאפשר לכם ליהנות מאצת ספירולינה טרייה ובריאה, בייצור ישראלי.

CLOSE